Kampımız

Keşfetmeyi öğrenin

Her kamp yeni bir macera demektir. Unutulmaz deneyimler yeni maceralar ile kamp etkinliklerinde şehir hayatında gerçekleştiremediğiniz sosyal etkinlikleri kamp etkinliklerinde gerçekleştirebilir, yeni bilgiler ile yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Şehir kalabalığından uzaklaşın

Kabul edelim, şehir hayatında çocuklarımız birçok etkinliğe rahat bir şekilde gidemez. Kalabalık ve rutin bir hayatın dışında olan kamp etkinlikleri çocuklarımızın sosyo – psikolojik davranışlarının gelişmesine destek olur. Yardımlaşma ve paylaşma duygusunun pekiştirildiği kamp etkinliklerinde çocuklarımızın düşünsel ve bilişsel zekalarının daha hızlı gelişmesine yardımcı olur.

Hayal dünyanızı genişletin

Her çocuğun hayalleri vardır. Kamp etkinlikleri ise çocuklarımıza farklı deneyimler katar. Her yeni kamp macerası yeni bir deneyim demektir. Deneyimler çocuklarımızın hayal dünyalarının gelişmesine yardımcı olur.

Yeni liderler kazanalım

Günümüz teknolojisinde çocuklarımız tablet ve telefonların etkisine kapılmışlardır. Öğrencilerimiz International Sports and Education Academy'nin (ISEAC) düzenlediği kamp etkinliklerinde ise bu tarz cihazlardan uzaklaşarak el yetenekleri ve spor kabiliyetleri gelişmeye başlar. Teknolojiden uzak sosyal aktivitelerin yoğun olduğu kamp programlarında gün içerisindeki spor ve sosyal etkinlikler sayesinde çocuklarımız teknolojinin getirdiği olumsuzluklardan uzaklaşarak günümüz dünyasını sorgulamaya ve yeni bilgiler edinmeye başlar.

Kamp etkinlikleri yarınların iş ve toplum liderlerinin ihtiyacı olacak olan bağımsız, esnek, problem çözme ve takım çalışması gibi bir çok beceriyi elde etmiş olur.