Hakkımızda

International Sports and Education Academy (ISEAC) olarak sadece basketbol kampımızla değil, çocuklarımızın geleceğini kültürel ve sosyolojik açıdan şekillendirecek benzersiz deneyimler sunuyoruz. ISEAC, her çocuğun ve gencin tatil zamanlarında basketbol alanındaki yeteneklerini deneyimlendirerek geleceğe umutla bakmalarına yardımcı oluyor.

Karadağ’ın eşsiz turistik ve tarihsel dokusunda okul dışı eğitimin gücüne dayanarak ve çocuklarımıza yeni şeyler öğrenme, pozitif risk alma ve keşfetme içerikli eğitim programı sunuyoruz.

Karadağ basketbolunun usta ismi Bogdan Tanjevic danışmanlığında ve Bosko Radovic’in ekibinin liderliğinde yapılan basketbol kamp etkinliğimiz, 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklamalı olarak profesyonel kafile yönetimi gözetiminde gerçekleştirilecektir.

ISEAC ailesi olarak iki ülkenin gelecek nesillerini bir yerde buluşturarak her gencin hayatlarına dokunmayı amaçlıyoruz. Çocuklarımızın geleceğe sağlam adımlar atmasında öncü rol oynayarak ISEAC ailesi çocuklarınıza aile ortamını sınırsız bir şekilde yansıtacak bir kamp programı sunuyor. Çünkü, geleceği parlak nesillerimizin kendilerini daha iyi yetiştirmesi ile dünyamızın daha da güzelleştireceğini umut ederek çocuklarımızın dünya barışına katkı sağlayacağını düşünüyoruz.